ul. Łabędzka 4, 44-100 Gliwice 32 270 80 20

Usługi

Oferta opon

Zobacz PEŁNĄ ofertĘ

Dzięki bezpośredniej współpracy z wiodĄcymi producentami opon, oddajemy do Państwa dyspozycji szeroką gamę marek i bieżników opon.

POSIADAMY W OFERCIE OPONY CIĘŻAROWE, DOSTAWCZE, MOTOCYKLOWE, PRZEMYSŁOWE I OCZYWIŚCIE OSOBOWE

serwis opon i felg naprawa

Zobacz PEŁNĄ ofertĘ

Zapewniamy profesjonalną naprawę i okresową wymianę opon obejmujących samochody osobowe,, ciężarowe , MOTOCYKLE I maszyny przemysłowe, .oraz usługi związane z profesjonalną regeneracją felg samochodowych i motocyklowych.

Felgi alcar

Zobacz PEŁNĄ ofertĘ

Wszystkie marki felg należące do grupy ALCAR produkowane są w Niemczech, co zapewnia ich najwyższą jakość. Każda felga pochodząca z grupy ALCAR jest badana i certyfikowana przez niemiecką jednostkę kontroli technicznej TUV.

przechowalnia opon

Zobacz PEŁNĄ ofertĘ

Teraz nie będą Państwo męczyć się z wożeniem swoich opon do zmiany. Każdy klient MOZE pozostawić swoje opony. oferujemy klientom indywidualnym i flotowym przechowywanie sezonowe ogumienia bądź całych kół dla samochodów osobowych, i dostawczych.

mechanika samochodowa

Zobacz PEŁNĄ ofertĘ

Zajmujemy mechaniką samochodową typu fast-fit. Posiadamy warsztat i urządzenia do obsługi i napraw hamulców, klimatyzacji, zawieszeń oraz do ustawiania geometrii kół.

Serwisowanie

jest ważne

PŁYNY
Te oczywiście sprawdzamy okresowo, Skontroluj poziom i stan oleju silnika. Zweryfikuj też stan amortyzatorów, bo wpadanie w dziury mogło nadwyrężyć ich stan.

Przyklady usług serwisowych

Gwarancja

Jeżeli przegląd lub naprawa samochodu nie zostały dobrze przeprowadzone, Serwis ponosi odpowiedzialność za źle wykonaną naprawę auta.

Read More